Okna Schuco - Jezierski

okna-schuco-jezierski

Okna Ultra Passive

Innowacja 2016/2017 JEZIERSKI MARKOWE OKNA w branży stolarki okiennej, okna 7-komorowe. Ultra Passive to najlepiej wyposażone okno w segmencie premium. Jest nie tylko najcieplejszym oknem (do 0,64 W/m2k dla okna referencyjnego) ale także najbezpieczniejszym – antywłamaniowy narożnik wyposażony w rygiel bagnetowy zapewnia podwyższony poziom zabezpieczenia przed włamaniem. Ultra Passive to okno 7-komorowe z 3-stopniowym systemem uszczelnień. Okno specjalnie zaprojektowane do
domów pasywnych. Spełnia wymagania niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim w zakresie budownictwa pasywnego.

W nowym systemie zastosowana została pierwsza na świecie zgrzewalna uszczelka z EPDM odporna na odkształcenia (powraca do pierwotnego kształtu w 85% po 15 latach).

1


OKNA PREMIUM ULTRA

Bezkompromisowa jakość i niezawodność za optymalną cenę. Spełnia wymagania klientów chcących uchronić się przed rosnącymi kosztami energii, a także wpłynąć na swój komfort i bezpieczeństwo. Klamka Secustik pomaga zabezpieczyć przed włamaniem.

Okna premium to 6-komorowy system Schuco połączony z najwyższym standardem okuć Winkhaus.

2


OKNA ELITA

Wielokrotnie nagradzane okno JEZIERSKI MARKOWE OKNA. Łuk antywyważeniowy zapewnia bezpieczeństwo całego systemu. Wiodące na rynku okucie Winkhaus ActivPilot w kolorze srebrnym. Specjalnie pogrubione ścianki gwarantują dodatkowe oszczędności energii. Okno zgodne z filozofią bezpiecznego domu – maksymalnie utrudnia włamanie. Okna 5-komorowe to jakość, wysoki standard i przystępność cenowa.

3


 

Okucia:

wink-haus

CENTRUM STOLARKI „OKNOPOL”

Okna, Drzwi, Bramy Garażowe, Rolety , Aluminium, Montaż

ul. Batalionów Chłopskich 7
28-400 Pińczów

+48 41 357 39 53
+48 531 093 454
biuro@oknopol.com.pl

SPRAWDZ OFERTĘ POMIAR I WYCENA GRATIS. BARDZO KONKURENCYJNE CENY.