Okna Brugmann Salamander

okna-brugmann-salamander

Okna Bluevolution 82

Nowa generacja okien, 6-komorowy system, perfekcyjne połączenie innowacyjnej techniki i konwencjonalnej technologii.

1

Optymalna konstrukcja profili oraz 82 mm głębokość zabudowy z możliwością zastosowania pakietów szybowych do 60 mm i trzy poziomy uszczelnienia dają wysoką izolację termiczną i w efekcie rewelacyjną efektywność energetyczną. System zapewnia uzyskanie bezkonkurencyjnej wartości współczynnika przenikalności ramy Uf=1,0 w wykonaniu standardowym, Uf=0,9 po zastosowaniu dodatkowych elementów. Ze wzmocnieniem stalowym, z przekładką termiczną oraz z odpowiednio ciepłym pakietem szybowym, okno bluEvolution osiąga wartość nawet Uw = 0,73 W/m2K. To wszystko powoduje, że spełnia standard i wymagania okien przeznaczonych do domów pasywnych.
Dodatkowo, niskie profile ramy i skrzydła umożliwiają lepsze doświetlanie pomieszczeń. Profile dostępne w wersji prostej i zaokrąglonej. Oprócz błyszczących profili w intensywnym białym kolorze, okna w systemie bluEvolution dostępne są również w szerokiej palecie kolorów gładkich oraz drewnopodobnych (w tym drewna szlachetnego) zarówno w okleinach jednostronnych, jak i dwustronnych. Najwyższa jakość - dzięki profilom zgodnym z klasą RAL'a i stałej kontroli procesów produkcyjnych.

 


Okna Brügmann AD , AD-ARTE

Najwyższa jakość profili

Szeroki profil ( 73 mm) o dużym zakresie zastosowania. Nadaje się on do produkcji okien rozwiernych, uchylnych, rozwierno-uchylnych i drzwi balkonowych. Pięciokomorowa ościeżnica i skrzydło, w połączeniu ze dużym wzmocnieniem stalowym, daje produkt o znakomitej wytrzymałości, zaś obecność uszczelek 2-komorowych gwarantuje wysoką szczelność produktu finalnego, podwyższone parametry izolacyjności termicznej (Uf = 1,3 W/m2K) i wysoki współczynnik izolacji akustycznej (Rw = 36 dB). Opisując system Brügmann AD nie można pominąć kolorystyki profili. Firma zapewnia swoim klientom produkt biały, w okleinach gładkich i drewnopodobnych (25 kolorów z palety podstawowej). W przypadku zamówień na profile w kolorze jednostronnym, odbiorcy otrzymują produkt ze ścianką zewnętrzną koekstrudowaną barwioną pod kolor wybranej okleiny.

Natomiast przy zleceniach na profile w kolorze obustronnym – barwione w masie.
Dzięki temu, w przypadku zarysowań okien przez użytkownika, nie widać białych rys, a jedynie ślady wgłębień w kolorze nałożonej okleiny. System oferuje trzy typy listew przyszybowych: klasyczną płaską, półokrągłą i dekoracyjną. Zapewnia dodatkowo możliwość szklenia pakietami szyb o szerokości do 44 mm (zwykłe, energooszczędne, bezpieczne, antywłamaniowe i inne) oraz stosowania dowolnych, w tym rozbudowanych i nowoczesnych, systemów okuć obwiedniowych oraz nawiewników.

Zalety profil

• Głębokość zabudowy 73 mm
• Grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A)
• Uszczelki termozgrzewalne - komorowe, wrolowane w profil
• Możliwość zastosowania wszystkich rodzajów oszkleń (do 40mm)
• Doskonała izolacja cieplna i akustyczna
• Gwarancja niezmienności kształtu i długotrwałego działania
• Odporne na szkodliwe wpływy atmosferyczne
• Odporne za zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu czystości

2


Brügmann AD

System profili 5K
– głębokość zabudowy 73 mm,
– grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),
– uszczelki termozgrzewalne – komorowe, wrolowane w profil.


Brügmann AD Arte
System Brugmann AD ze skrzydłem półzlicowanym ARTE
– głębokość zabudowy 73 mm,
– grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),– uszczelki termozgrzewalne, wrolowane w profil, komorowe

3


 

OKUCIA:

roto-wink-haus

CENTRUM STOLARKI „OKNOPOL”

Okna, Drzwi, Bramy Garażowe, Rolety , Aluminium, Montaż

ul. Batalionów Chłopskich 7
28-400 Pińczów

+48 41 357 39 53
+48 531 093 454
biuro@oknopol.com.pl

SPRAWDZ OFERTĘ POMIAR I WYCENA GRATIS. BARDZO KONKURENCYJNE CENY.