Drzwi zewnętrzne KMT

drzwi-zewnetrzne-kmt

Drzwi KMT to polski producent oferujący produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Atrakcyjny design i wysoka jakość wykonania to podstawowe atuty tych drzwi.
Drzwi przeznaczone do domów w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Przeznaczone dla klientów wymagających zarówno doskonałej izolacji termicznej jak również wysokiej jakości oraz estetyki wykonania. Gwarancja jakości potwierdzona jest produkcją drzwi zgodnie z systemem zarządzania ISO oraz 24 miesięczną gwarancją na wyrób.

Skrzydło o grubości 54mm pokryte jest wysokiej jakości blachą stalową ocynkowaną pokrytą laminatem składającym się z foli spodniej wykonanej z półtwardego chlorku winylu oraz powłoki z matowego akrylanu odpornym na warunki atmosferyczne w szczególności na promieniowanie UV. Skrzydła dostępne w różnych wersjach tłoczeń i wzorów z możliwością zastosowania przeszkleń.
Wyposażenie standardowe obejmuje dwa niezależne systemy zamków wielopunktowych dostosowanych do wkładki patentowej, trzy zawiasy wzmocnione, oraz trzy bolce antywyważeniowe. Uszczelka na całym obwodzie ościeżnicy oraz dodatkowa w skrzydle gwarantuje doskonałe parametry izolacji termicznej i ochrony przed hałasem.

1

1

1

1

1

CENTRUM STOLARKI „OKNOPOL”

Okna, Drzwi, Bramy Garażowe, Rolety , Aluminium, Montaż

ul. Batalionów Chłopskich 7
28-400 Pińczów

+48 41 357 39 53
+48 531 093 454
biuro@oknopol.com.pl

SPRAWDZ OFERTĘ POMIAR I WYCENA GRATIS. BARDZO KONKURENCYJNE CENY.